Mecidiyeköy Tel : 0850 346 58 68

Mecidiyeköy Nakliye Firmaları

Mecidiyeköy nakliye firmaları arasında firmamız 1968 yılında kurulmuş bir firma olarak sektörün yıldız firmalarından biri olarak 2016 2017 kurumsal nakliye projeleri ile sizlere kolay taşıma hizmetleri sunmaktan her zaman gurur duyuyor, tek temelimiz size iyi bir nakliye hizmeti sunmak için elimizde geldiği kadar titiz ve disiplin çalışmalar yaparak siz değerli müşterilerimizin ev ofis taşıma gibi yorucu bir süreçte sizlere daha sağlıklı ve kolaylaştırıcı çözümler ile eşyalarınızı nakletmektir.

mecidiyekoy-nakliyeKurusal bir taşıma için iyi bir nakliye seçmelisiniz eşyalarınızı ne zorlukla aldığınızı unutmayın ! ayda yılda bir kere sonuçta taşınıyorsunuz eşyalarınızı elinizden geldiği kadar kaliteli firmalar ile en iyi şekilde taşıtın gerekirse bir kere fazla maliyet ödeyin hem maddi değerinde hem manevi değerinde olan eşyalarınıza değer verin ve titizlikle nakliye firmaları seçin taşıma günü hayal kırıklığına uğramayın.!

Mecidiyeköy evden eve nakliyat işlerinizde biz 48 yıla imza atmış bir firma olarak sizlere 48 yıllık tecrübe ile taşıma hizmetleri sunuyoruz en iyi nakliye çözümleri ve kurumsal taşıma projelerimiz ile tek bir çöpünüz bile hasar görmeden eşyalarınız en iyi şekilde naklediliyor. Bizi tercihe etmeniz için 3 neden, 1. öncelikle tüm eşyalarınızın toplanması ve kurulması firmamıza aittir. 2. Eşyalarınız çatalınızdan kaşığınıza kadar tek tek firmamız tarafından sigortalı taşınıyor. 3. Bütçenize göre ödeme fırsatları ve indirimli taşıma hizmetleri.

Tags: , ,

Top